בלוג של Thenmaybe

הגבלת רישיון נהיגה על ידי הוצאה לפועל

לשכות ההוצאה לפועל פרוסות בערים השונות ברחבי הארץ. הן משתייכות לגוף המכונה ההוצאה לפועל, אשר תפקידו לאכוף ולהסדיר פסקי דין ועניינים כספיים שונים. פתיחת תיק בהוצאה לפועל היא איננה דבר חיובי, ומצביעה על הקלעות לקשיים כלכליים כאלה ואחרים. 


הוצאה לפועל- הטלת סנקציות

חשוב לדעת על נהיגה במהירות מופרזת

 

נהיגה במהירות מופרזת נחשבת לאחד הגורמים המשפיעים ביותר על מעורבות בתאונות דרכים. זו הסיבה שמערכת המשפט נוקטת ביד קשה כלפי נהגים הנאשמים בעבירות של נהיגה במהירות מופרזת.

מדוע כדאי לפנות לעורך דין לענייני תעבורה

 

 

עורך דין לענייני תעבורה עוסק בכל הקשור לעבירות תנועה. החל מאי ציות לחוקי התנועה, וכלה במעורבות בתאונות דרכים קטלניות. שיעור תאונות הדרכים גדל בשנים האחרונות, ונעשים מאמצים רבים להקטין את מספרן. בשל כך חלה החמרה הן ברמת האכיפה והן ברמת הענישה.

 

במידה ובצעתם עבירת תנועה, המדינה רשאית לנקוט נגדכם בצעדי ענישה שונים, בהתאם לחומרת העבירה ותוצאותיה. כמו בכל הליך משפטי, גם כאן יש חשיבות עצומה לאמיתות העובדות, כמו גם לנסיבותיו האישיות של מבצע העבירה.

 

 

מה יכול להיחשב כמעבר לסמכותו של נוטריון?

מאת: אלעד שניר


מבוא: מעבר על סמכויותיו של הנוטריון יכול להביא לשלילת הרישיון. במאמר הבא נסביר אילו פעולות מוסמך לבצע הנוטריון על פי החוק ומה המשמעות של כל אחת מהן


הסמכויות של הנוטריון נקבעות בעת קבלת הרישיון על ידי ועדת הרשיונות במשרד המשפטים. הנוטריון אינו רשאי לספק שירות שלא הוסמך אליו. למעשה, הנוטריון עומד מול רשימה סגורה של סמכויות אותן הוא רשאי להטיל ולבצע. הנוטריון מוסמך על פי החוק לבצע מספר פעולות משפטיות חשובות:

Subscribe to RSS - בלוג של Thenmaybe